EF Education First

July 29, 2016

Witajcie!
Dzisiaj przyjrzymy się bliżej ofercie Education First!


EF oferuje przełomowe możliwości edukacyjne, które odmienią Twoje życie.  Misją EF jest sprawienie, aby ludzie w różnym wieku, różnych narodowości i środowisk mogli zyskać pewność siebie i wolność rozwoju.

Nauka języków obcych dla jednych jest wielką przyjemnością,a dla innych wręcz przeciwnie. Zdecydowanie najlepszym sposobem nauki, jest praktykowanie. Razem z EF można wybrać się z do danego kraju i po prostu przyjemnie uczyć się wybranego języka!

Szkoła językowa EF, posiada własne szkoły z profesjonalnymi nauczycielami na całym świecie. (dostępne kraje: USA, Wielka Brytania, Hiszpania, Irlandia, RPA, Australia i wiele więcej) w każdym kraju dostępne kilka największych dla danego kraju miejscowości takich jak Santa Barbara, Los Angeles, Singapur, Sydney itd.

Szkoła załatwia dojazd, przelot samolotem, dowóz z lotniska i na lotnisko, możliwość zwiedzania, elastyczne godziny nauki, a następnie można samemu zorganizować sobie czas np. na zwiedzanie miasta lub odpoczynek.

Dostępne jest kilka grup kursów oraz w każdej grupie dostępne kilka kursów.
Grupy:

*dla uczniów 12-16
*egzaminacyjne
*długoterminowe dla studentów
*językowe - zwykle

Rodzaje w grupach:

*intensywne
*wakacyjne (wspaniałe wakacje połączone z przyszłościowa edukacją dla osób od 13 lat do studentów, a nawet dorosłych)
*klasyczne
*przygotowujące z egzaminem
*biznesowe
*praktyczne..


Wyjeżdżając z EF, możliwe są 3 rodzaje zakwaterowania:
- rodzina goszcząca (mieszkasz w prawdziwej, zwykłej rodzinie z tamtego kraju i żyjesz z nimi)
- Kampus EF
- Internat przy szkole

Można otrzymać również nagrody, prezenty w postaci Apple Watch'a, Tabletów Apple, i innych nagród o dużej wartości przy zamówieniu "wakacji"


Na stronie dostępne są różne promocje m.in. nawet do 50%, więcej rabatu przy wyjeździe z osobą towarzyszącą, oraz test językowy, który podpowie na jakim poziomie jest twój język!.

Jeżeli ktoś z was zainteresowany jest wyjazdem, można otrzymać darmowy katalog przez stronę, lub kontakt z jednym z ich ambasadorów- Miłoszem ( znajdziecie go na Instagramie, e-mail: misz654321@gmail.com ), gdy już ktoś z was zdecyduje się na ofertę EF, miło by było gdybyście wspomnieli o naszym blogu, oraz o Miloszu!


Oczywiście, jeśli ktoś z was uczestniczył w takim wyjeździe koniecznie podzielcie się waszymi wrażeniami w komentarzach!You Might Also Like

4 komentarze

 1. Kiedyś bardzo chciałam wyjechać na wymianę co pomogło by mi podszkolić język, ale teraz marzę o takim kursie.
  Super się prezentuje.

  https://hot-schot.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Ale świetnie <3

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ja od września idę do gimnazjum, jest w nim możliwość pojechania na wymianę uczniów, tzn. Polak jedzie do rodziny niemieckiej i później Niemiec przyjeżdża do rodziny polskiej. Jeżeli udało by mi się zakwalifikować na tę wymianę bardzo bym się cieszyła. W czasie takiej wymiany rozmawia się po angielsku. Moja siostra była 2 razy :). Jakbym pojechała,a raczej na to liczę, wymiana jest w maju lub w czerwcu, to na pewno opiszę ją na moim blogu :D Fajna sprawa z taką wymianą :)Pss. Masz świetny wygląd bloga i fajnie piszesz, ciekawie :D Zapraszam też do mnie, ostatnio dodałam pierwszy post :) http://emylkaa.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Super pomysł z tym kursem ;) Zawsze chciałam pojechać na wymianę uczniów i podszkolić język :D
  Pozdrawiam♥ #Smile
  Nasz blog - klik ♥

  ReplyDelete