Żyłem, to wszys­tko. Źle czy dob­rze, ale nie ode mnie to już za­leżało. Bo nie zaw­sze się żyje, jak by człowiek chciał, tyl­ko jak się musi

February 10, 2016

Ile razy słyszeliście od kogoś: "(...) na zawsze"? 
Zapewne sporo. Zawsze liczymy, że to jednak będzie prawda, Niestety zazwyczaj się
ROZCZARUJEMY.
Mijają dekady, lata, ze spełnionymi obietnicami. Mijają też dni, po których o danym słowie się zapomina.
Najlepsza przyjaźń z wieloletnim stażem może rozpaść się pod wpływem głupiej kłótni, zakochane w sobie osoby mogą tak nagle przestać być dla siebie ważnymi, gdzie wtedy są nasze złudne obietnice? Nagle zapominamy ile ktoś dla nas znaczył, ile dni razem przeżyliśmy, wszystko idzie sobie jak najdalej od ciebie. Zabawne. Są osoby, które starają się wszystko naprawić, przepraszają za każdy, nawet nie swój błąd, są też osoby, które mają cię konkretnie gdzieś. Możesz się starać zabiegać, ale jak dla mnie nie zawsze warto zaufać. Bo jaki jest sens starać się o kogoś takiego? Tak, są osoby, które są dla nas mega ważne i bez, których  nie wyobrażamy sobie codziennego życia. Głupie "Hej" na fb czy w realu wprawia nas w takie szczęście jak nic innego. O takie osoby trzeba mimo wszystko "walczyć".

Ludzie też często wypominają nam rzeczy które wydarzyły się jakiś czas temu. Pamiętają tylko te najgorsze rzeczy. Nikt nie pamięta twojej pomocy, ale przypomni ci jak kiedyś się do niego nie odezwałeś, Szkoda tylko, że nie pamiętają swoich błędów. A może po prostu o nich nie wiedzą, bo nie chciałeś sprawić im przykrości. Ciężko jest wyjść ze stereotypu miłej, grzecznej, tej co zawsze ulega. Ale gdy już to zrobisz każdy powie ci, że jesteś inna. Przecież oni wiedzą jakie jest twoje życie i jaka/ jaki masz być.
 
- " Obiecałeś, że będziesz na zawsze"
-" To było kiedyś.."
Czy tylko dla mnie na zawsze oznacza po prostu zawsze i mimo przeciwności losu?
Warto się najpierw zastanowić, zanim rzuci się kolejne słowo na wiatr i może sprawi kolejną przykrość.

https://www.youtube.com/watch?v=KHB3M6i12kc
Ten post był dla mnie bardzo ważny.
/ Berry

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Motywujący post :D


    rilseee.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Podoba mi się ten post, taki inny niż zwykle.

    ReplyDelete