'Never say never'

January 04, 2016

Witam was w 2016! Łał, jak to szybko minęło. Pamiętam początek wakacji, wycieczkę klasową na 2 dni w maju i już styczeń..w sumie to nie czuje tego klimatu.

365 dni, 8750 godzin, 525600 minut! Rok ma tylko jedno lato, wiosnę, zimę czy jesień. Ma pojedyncze dni, które już nigdy się nie powtórzą!

Na koniec roku/ początek nowego...wszyscy piszą postanowienia, a czy one tak na prawdę się spełnią bez naszej realizacji? No właśnie nie, bo za darmo nic nie ma ;) W sumie z dnia 31 grudzień na 1 styczeń, czuje to samo, żadnego uczucia..to tylko cyferka zmieniona w kalendarzu..czy powinniśmy się zmieniać tylko wtedy? No właśnie nie, bo każdego dnia tak powinno być..powinniśmy mieć jakiś cel w życiu. :)


I greet you in 2016! Wow, how quickly it passed. I remember the beginning of the holiday, class trip for 2 days in May and already in January ..in I do not really feel the climate.

365 days, 8,750 hours, 525,600 minutes! The year has only one summer, spring, winter or fall. It has a single day that will never happen again!

At the end of the year / beginning of a new ... they all write the statement, and whether they in fact come true without our realization? That's right, not because free is nothing;) A total of Dec. 31 to Jan. 1, feels the same way, no uczucia..to only cyferką changed in kalendarzu..czy should only be changed? Well, not exactly, because every day the way it should be .. we should have a purpose in life. :)  

Wiem że już trochę minęło od roku 2016, ale chciałabym wam życzyć aby ten rok był lepszy niż poprzedni, abyście spełniali marzenia, dążyli do celu no i oczywiście zdrowia i szczęścia bo to najważniejsze! :)

You Might Also Like

22 komentarze

 1. Ja Tobie rownież zycze, aby rok 2016 był 200% lepszy od 2015 :*

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Witamy w nowym roku hahapodoba mi sie blog ale mała rada nie rob zdjec w retrice:)
  Obserwuje licze na to samo:)
  http://m-kubacka.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Życze zeby ten rok był lepszy od tamtego :)
  cudowny post :P
  spam2506.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Replies
  1. dzięki, mam nadzieję że taki będzie <3

   Delete
 5. masz racje, kazda chwila jest dobra by cos zmienic :3

  zapraszam na nowa notke:
  http://versace0.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. też dla mnie to tylko cyferki, a sylwester to czas aby wystrzelić kilka fajerwerek i zobaczyć ich pokaz.. Co roku zmieniają się cyferki, to rutyna życia.. powinno się zmieniać każdego dnia, a nie tylko wtedy.

  http://luuxyaa98.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Zgadzam się z Twoim zdaniem ;) Też uważam, że zmiana daty nie jest jakąś wymówką, aby od razu postanawiać sobie 12345 rzeczy :))
  justsayhei.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Życzę dużo sukcesów w 2016 :)

  http://marysiaofficialblog.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. trzymam kciuki, aby twoje wszystkie marzenia spelnily sie w tym roku :*

  ReplyDelete
 10. Zgadzam się! Ten rok bardzo szybko minął. Szczęśliwego Nowego Roku :)


  http://neverstopdreaminggg.blogspot.com/

  ReplyDelete
 11. Super blog! Tobie też wszytskiego najlepszego :) http://izzyybella.blogspot.com/2016/01/1.html

  ReplyDelete