Ludzie mnie nie lubią?!

December 27, 2015


Hejka! Dziś dość inny post, taki nietypowy. Chcę się podzielić z wami powodami dla których ludzie źle reagują na innych. W pewnym stopniu dotyczy to też mojej osoby.


Bądź w czymś bardzo, bardzo dobry!

Potrafisz na prawdę dobrze rysować, zdobywasz nagrody sportowe lub piszesz wiersze, jesteś najlepszy w szkole i zdobywasz wiele nagród? Tak, właśnie w ten sposób ludzie cię nie lubią, Mają Ci za złe że jesteś 'wszędzie' i wszystko wygrywasz ;)

Mów dużo, bądź pewny siebie!

Lepiej być szczerym, niż sztucznie miłym i fałszywym. Coś ci nie pasuje? Mów śmiało! Czasami znajdą się tacy którzy źle reagują na pewne siebie osoby. Czy ty jesteś taki/taka?

Opowiadaj o sobie, chwal się!
Ciągle gadaj, gadaj, gadaj. Mów gdzie byłaś na wakacjach, kogo sławnego spotkałaś, na czyj koncert jedziesz oraz co robiłaś wczoraj, dziś i co będziesz robić jutro. Takie zachowanie irytuje innych, przestaną cię lubić i zaczną UNIKAĆ!

Stan się numerem jeden codziennych plotek!

Najczęstszym problemem są osoby działające w internecie Blog, YouTube, Instagram czy nawet Ask! Każdy filmik, zdanie które powiesz będzie komentowane przez grupkę ludzi, a potem? Będą Ci zazdrościć i krytykować i życzyć źle. Ale w końcu ty nic nie zrobiłeś/aś złego! :)Jeśli na zdjęciach nie wyglądam zbyt przejrzyście (?) to wybaczcie mi ale byłam wtedy chora, ale na szczęście spędziłam miły dzień z moją przyjaciółką i było cudownie! :)

Pozdrawiam, miłego dnia!
/Straw :)
Klik :)


Ps:

Wraz z grupką dziewczyn założyłyśmy snapa na któym będziemy pokazywać swoje dni, będziemy odpowiadać na pytania oraz zobaczycie jak tworzą się nasze posty.
Ja i Ola będziemy dostępne w środe i piątek, więc was zapraszamy! Bądźcie na bieżąco :)

You Might Also Like

18 komentarze

 1. Łatwo jest zniechęcić do siebie ludzi, ale później bardzo trudno odzyskać ich zaufanie :P Sama coś o tym wiem :)
  http://przygody-mileny.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Super post naprawde :) czekam na kolejne :)

  http://aleksandra-chelewska.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Motywujący post ;)

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. zgadzam się ze wszystkim co napisane!

  http://www.hityikity.pl/

  ReplyDelete
 5. Zgadzam się z tobą. Zdjęcia są fajne, ja bym nie zauważyłam, że wtedy byłaś chora

  http://odbicie-lustra.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Bardzo fajny post! Obserwuję + będę wpadać częściej. :)
  http://jejwysokoscjulia.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 8. nie ważne co inni pomyślą jak byśmy się przejmowali za każdym razem co ktoś pomyśli nigdy nie bylibyśmy po prostu sobą ;) dużo gadamy mówimy o tym co nas spotkało chcemy się pochwalić ? a co w tym złego.. jeśli nie robimy tego kosztem innych ludzi i nie krzywdzimy innych to nie widzę w tym nic złego :)
  www.mafashima.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. nie ważne co inni pomyślą jak byśmy się przejmowali za każdym razem co ktoś pomyśli nigdy nie bylibyśmy po prostu sobą ;) dużo gadamy mówimy o tym co nas spotkało chcemy się pochwalić ? a co w tym złego.. jeśli nie robimy tego kosztem innych ludzi i nie krzywdzimy innych to nie widzę w tym nic złego :)
  www.mafashima.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Świetny post! Trzeba iść przez życie z podniesioną głową ;)

  High Five? :)
  http://fridayp.blogspot.com/

  ReplyDelete