Przyjaźń czy...oszustwo?

November 24, 2015


Hejka kochani czytelnicy!
Eh...przyznam wam że trochę dziwnie mi się tu z wami witać po przerwie prawie 2 tygodni..
Co sprawiło tak dużą nieobecność? Nauka, szkoła i oczywiście sprawy prywatne..których mam bardzoo dużo. No ale jestem, nowa Straw..z postem TEMATYCZNYM! Yey :) na temat przyjaźni...to już kolejny post na ten temat, nie za dużo nich? Mam nadzieję że z chęcią czytacie te posty, bez przeciągania zapraszam do dalszej części! :)
Przyjaźń czy... oszustwo?
Przyjaźń to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Dzięki niej czujemy, że żyjemy. Wiemy, że przyjacielem możemy o wszystkim porozmawiać i on zawsze nam pomoże... Tak powinno być ale... Nie oszukujmy się, z przyjaźnią w dzisiejszych czasach jest różnie. Przyjaciele są nam potrzebni.Ale właściwie do czego? By porobić sobie zdjęcia i wrzucić je do sieci? By podnieść sobie samoocenę? By poczuć się "fajnym"? By się powygłupiać i pośmiać? Jasne, to też. Ale nie do końca. Wszystko jest dla ludzi... Ale w moim, może starodawnym toku myślenia, przyjaciel jest od czegoś innego. Przyjaciel to osoba, która będzie Cię wspierać ZAWSZE. Bez względu na to, co zrobisz lub czego nie zrobisz. Nie twierdzę, że powinien stawiać Cię na pierwszym miejscu, ale w przyjaźni nie można być egoistą i mieć kogoś daleko..., gdy tylko nadarzy się okazja, by się "wykazać". Nie można traktować jak przyjaciela osoby, która wiecznie z Tobą konkuruje, olewa Cię, przypadkowo niby-zapominając o Waszym spotkaniu i wiecznie Cię krytykująca. Sorry, to nie przyjaciel - to od teraz dla Ciebie "znajoma twarz" (chyba że według Ciebie zasługuje na miano znajomego ;-)). To takie przykre, gdy po kilku latach poszukiwań masz nadzieję, że wreszcie znalazłeś tego najprawdziwszego przyjaciela... i nagle uświadamiasz sobie, że tylko sobie to wmówiłeś.

There's only one lifeIt's right hereIt's right now [...]Do you really wanna live this way?*

 Wybrałam się również na 'sesje' zdjęciową z moimi 'profesjonalnymi fotografami' mam nadzieję że zdjęcia się wam spodobają! :)
Miłego wieczoru :)

You Might Also Like

14 komentarze

 1. Świetny cytat :) no i oczywiście post jak i zdjecia :)

  ReplyDelete
 2. Świetny cytat :) no i oczywiście post jak i zdjecia :)

  ReplyDelete
 3. Jak skończysz szkołę zobaczysz ilu jest tych 'prawdziwych ' przyjaciół.

  ReplyDelete
 4. Fajnie, że wróciłaś.
  Bardzo wciągająca treść posta. Z zainteresowaniem można przeczytać od początku do końca i się nie dluzy. Super zdjęcia!
  A co do przyjaciół to... niby mam wielu, ale jakby przyszło co do czego to nie wiem, czy ktoś by został...
  http://written-by-life.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Jejku, kocham tą piosenkę One Direction! <3 Cudowne, oryginalne zdjęcia!
  Julia's Secret KLIK!

  ReplyDelete
  Replies
  1. ja też ją kocham <3 dziękuję bardzo ;)

   Delete
 6. Masz rację.. Ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć prawdziwego przyjaciela, dlatego chyba tylko sobie można ufać... Bardzo klimatyczne miejsce na zdjęcia ! Pozdrawiam,
  www.horenxi.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. taak, 'na pustakach'
   haha :D my również pozdrawiamy ;)

   Delete